MESZI s.r.o.


Internetový obchod
RSS kanál
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0 ks 0.00 EUR
(0.00 Sk)
DomovPrihlásenieKontaktPrevádzkyDoprava
Novinky
Akciové produkty
Biela Technika
Cierna Technika
Drogéria
Domácé Spotreby
Elektrotechnika

Dodacie podmienky

  1. Dodávka elektronicky objednaného tovaru bude podľa dostupnosti tovarov a prevádzkových možností Predávajúceho expedovaná v čo najkratšom termíne, obvykle 10 - 14 pracovných dní odo dňa, keď Predávajúci potvrdil prijatie elektronickej objednávky Kupujúceho, a to na mieste dodania uvedeného v elektronickej objednávke. Na základe skladových zásob obchodných partnerov sa môže dodacia doba predĺžiť na dobu do 30 dní, Predávajúci však Kupujúceho o tejto skutočnosti informuje. Pri produktoch s uvedenou dodacou dobou do 48 hodín je predpoklad, že je tento produkt skladom a jeho dodanie Kupujúcemu je možné v priebehu 2 pracovných dní od vytvorenia objednávky.
  2. Kupujúci je informovaný o zaslaní tovaru emailom. O všetkých otázkach, špecifických požiadavkách či iných informáciách ohľadne doručenia objednávky, sa môže informovať prostredníctvom emailu na meszi@meszi..sk.
  3. Pokiaľ Kupujúci nebudu do 2 - 3 pracovných dní od odoslania objednávky kontaktovaný doručovateľom, následne je potrebné nakontaktovať Predajcu, ktorý mu poskytne všetky informácie o čísle a stave zásielky.
  4. Tovar je dodávaný prostredníctvom Slovenskej pošty na adresu miesta dodania uvedenej Kupujúcim v záväzne prijatej elektronickej objednávke. V prípade, že Kupujúci neprevezme tovar v určenom čase a na určenom mieste, náklady na opätovné doručenie a ostatné vzniknuté náklady súvisiace s opätovným doručením znáša Kupujúci.
  5. Vlastnícke právo k tovaru prechádza na Kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny Tovaru.
  6. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru. Kupujúci je povinný pri prevzatí tovaru skontrolovať, či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený a podpísať prepravcovi dokument o prevzatí zásielky. Ak Kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému poškodeniu obalu, Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.
  7. Za nepoškodenú, neotvorenú, originálnu zásielku sa považuje iba tá, ktorá je prelepená ochrannou páskou Predávajúceho. Dopravca je povinný predať tovar Kupujúcemu v stave, v akom zásielku prevzal. Za prípadné vzniknuté škody pri doručovaní je zodpovedný prepravca.
  8. Tovar dodáva Predávajúci výlučne na území Slovenskej republiky. Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, prípadne iných štátov, sa uskutočňuje na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a prípadných ďalších dodacích podmienok medzi Kupujúcim a Predávajúcim.
  9. Neprevzatie zásielky s objednávkou zo strany Kupujúceho je považované za porušenie kúpnej zmluvy, ktorá vznikla potvrdením objednávky. Takto vzniknutú pohľadávku má právo Predávajúci domáhať priamo s Kupujúcim, prípadne príslušnou spoločnosťou.
Prihlásenie
E-mailová adresa:

Heslo:
Obnovenie hesla
Registrácia
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
PODPOROVANÉ PLATBY
QUATRO
 Konverzný kurz: 1 EUR = 30.1260 Sk
© Meszi s.r.o.
© MiBe ESHOP 2014, 36